monokrom tek renk giyim modasi 1

Tek Renk ( Monokrom ) Giyim Tarzı Nedir ?

“Tek renk giyim tarzı ve Tek rengin tonlarıyla oluşturulan monokrom giyim tarzının incelikleri nedir ? Monokrom giyim tarzı nasıl kombinlenir ?”

Monokrom tek renk anlamına gelir ve tek renk ile oluşturulan hemen hemen herşeyi içerir. Kara kalem resim çalışması , siyah beyaz yada sepya fotoğraf çekimi , çeşitli çizimler ve tek renkten oluşturulan tasarım çalışmaları monokrom özelliği ile ifade edilir.

monokrom tek renk giyim modasi 3

Monokrom giyinme şeklide moda dünyasında tek renk veya tek rengin farklı tonlarının bir araya gelmesiyle oluşturulan kombin şekli olarak karşımıza çıkıyor. Monokrom modası tek renk ve tek rengin farklı tonlarıyla kıyafetlerin kombin edilmesiyle oluşturulan moda akımının ismidir.

Tek renk ( monokrom ) tarzı giyim denilince aklımaz siyah ve beyaz başta olmakla birlikte renklerin dünyasından fışkıran tüm renkler monokrom giyim tarzı olarak kombinlenebilir. Siyah ve beyaz tek renk giyim tarzının başını çekerken hemen ardından kırmızı renkteki kombinler de en çok kullanılan giyim trendleri arasındadır. Cesur ve kendinden emin bir monokrom stili elde etmek için kırmızı rengini tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.

monokrom tek renk giyim modasi 2

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.