internetten bitcoin nasıl kazanılır

Opencart Eticaret Sitesinde Kripto Para ile Satış Nasıl Yapılır ?

CoinPayments  ve OpenCart ile Eticaret sitesinizde Kripto Para ile satış yapın.

COVID-19 salgını, hem eticaretin hemde kripto paraların günlük kullanımda daha fazla kullanılmasına neden oldu. Dünya çapında ödeme yöntemleri ve eticareti yeniden düşünmeye sevk ederek online ödeme ve e-ticaret işbirliğine yeşil ışık yaktı.

Özellikle e-ticaret işletmeleri kripto paralar ile ödemeleri kabul etmenin yüksek miktarda maddi değeri olan bir pazara ulaşmayı sağlamak anlamına geldiğinin farkındalar.

Son araştırmalar, kripto paralar ile ödemelerin avantajlarının hem satış yapanlar hem de müşteriler için geçerli olduğunu gözler önüne sermektedir.. Bir yandan, kripto ödemeleri, e-ticaret sitelerinin yeni müşteriler kazanmasına yardımcı olurken, dolandırıcılıkla ilgili ters ibraz riskini ortadan kaldırır. Alışveriş yapan müşteriler için kripto para çeşitlerinin kullanımı kredi kartlarına göre daha az masraflı, daha hızlı ve daha güvenli bir ödeme yöntemi olduğunu kanıtlanmıştır.

CoinPayments’ta, bu yeni kripto para kullanımının hızla büyümesini ele almış ve opencart için kripto paralar ile ödeme sistemini geliştirmiştir.

Günümüzde şu an için 180’den fazla ülkede aktif olan ve 62.000’den fazla aktif eticaret siteleri için her ay 130 milyon doların üzerinde kripto ödemesi işleyen CoinPayments , dünyanın önde gelen kripto ödeme sistemidir.

Sizde internetten bitcoin veya alt koin kazanmak için eticaret siteniz için bu modülü kullanabilirsiniz.

Ortak pazarlama çabaları yoluyla, her satıcının kriptoya geçişini mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmeyi, onları önceden oluşturulmuş OpenCart eklentisini kullanarak kripto ödemelerini kabul etmeye başlamak için ihtiyaç duydukları bilgiler ve sorunsuz araçlarla donatmayı amaçlıyoruz .

Çünkü kripto kullanımı artmaya devam ettikçe, tüccarların da işlerini ölçeklendirme fırsatlarının artacağını biliyoruz.

Tüccarlara işlerini kripto topluluğuna pazarlamanın benzersiz yollarını sürekli olarak sağlamak için birlikte çalışarak satışları artırmaya ve alt satırları iyileştirmeye yardımcı olacağız.

Ve% 0,5’lik endüstri düşük ödeme işleme ücretleri ile CoinPayments’ın vaadi, kripto ödemelerini anında, küresel ve güvenli işlemlerle tüm tüccarlar için erişilebilir kılmaktır.

Kripto para ile Satış yapmak istiyorsanız, OpenCart eklentisini buradan indirebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.