opencart eklentileri en iyileri

Opencart En İyi 10 Eklenti ve Modül

OpenCart eticaret sistemi üzerinde bir mağazayı yönetiyorsanız, web mağazanızın performansını artırmanıza yardımcı olacak çok sayıda uzantı ve modül yükleme olasılığı sunduğunu biliyorsunuz. Bu yazımızda, hangi modül ve eklentilerin işlerinizi kolaylaştıracağını ve deneme yanılmalar ile eklenti ve modül arama sorununuzu ortadan kaldırmaya çalışacağız.

Mükemmel bir kullanıcı deneyimine sahip olan bir e-ticaret mağazasını kurup işletmek için gereken eklentilerin listesini hazırladık.

NitroPack

NitroPack, tüm e-Ticaret sitenizin sayfa yükleme hızını artırmak için özenle tasarlanmış bir OpenCart çerçevesidir. Özel önbellek modülleri, CSS ve JavaScript sıkıştırma gibi birden çok özelliğe sahip eklentisidir. Google Sayfa Hızınızı kontrol panelinizden görebilirsiniz ve web mağazanızdaki düşük performans gösteren alanları iyileştirmek için önerilen adımları takip edin.

SEO Pack Pro

SEO Pack Pro, mağazanızın arama motorlarındaki sıralamasını yükseltir. E-Ticaret web sitenizin SEO dostu durumunu koruması, URL, başlıklar, anahtar kelimeler, açıklamalar ve daha birçok faktöre bağlıdır.

Ajax Best Checkout

Ajax Best Checkout, herhangi bir OpenCart mağazasının ödeme işlemlerini mümkün olduğunca basit ve hızlı hale getirir. Tüm kapsayıcıları görselleştirmenize ve düzenlemenize olanak tanıyan sürükle-bırak özelliği olan kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Bu eklenti, herhangi bir ödeme yöntemini destekler ve herhangi bir gönderim yöntemiyle uyumluluğu garanti eder. Ajax Best Checkout sosyal giriş modülüne sahiptir ve mobil uyumludur.

Abandoned Carts

Abondoned Carts, kontrol edilmeyen alışveriş sepeti ile sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Bu kullanışlı bir sayfa kontrol modülüdür. Bu müşterilere indirim kuponu içeren otomatik e-posta bildirimi gönderir.

Facebook Login

FacebookLogin, standart kayıt sürecini ve şifreyi hatırlama gereksinimini atlayarak hızlıve kolay bir giriş yapmanızı sağlar. Güvenli bir bağlantıyı garantilemek için Facebook’un API’sini kullanarak tüm müşterilerinizin bilgilerine güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.

iBlog

iBlog, OpenCart makaleleri hızlı bir şekilde yayınlamaya başlamanın kolay bir yoludur. Bu eklenti, SEO URL’leri, Sınıflandırma, RSS beslemesi, Disqus Yorumlar entegrasyonu, Özelleştirilebilir blog sayfası ve daha çok özellikle ile birlikte gelir.

Easy Newsletter Subscription

EasyNewsletterSubscription, tek bir tıklamayla çalışan e-posta bülteni aboneliğidir. Bir veya iki saha bilgi toplaması arasında seçim yapabilirsiniz. Abone olduktan sonra,müşteriniz bilgileri yöneticiye gönderilir, burada CSV’ye aktarabilirsiniz.

Super Mega Menu

SuperMegaMenu, deneyimli OpenCart geliştiricileri tarafından hazırlanmıştır. Web mağazanıza yeni kategoriler menüsü eklemenize izin verir. Modül, daha fazla esneklik ve özelleştirme seçenekleri içeren 10 menü türü sunar.

Price Change with Option Change

OpenCart mağazanızın daha müşteri dostu yapmak ister misiniz? Ürünleri bir alışveriş sepetinde düzenlerken fiyat değişikliğini dinamik olarak hesaplayan eklneti kullanın.

Zopim Live Chat

Zopim, ücretsiz OpenCart eklentisidir. Bu, web mağazanızın ziyaretçilerle canlı bir bağlantı sağlayan çok basit bir sohbet widget’idir. OpenCart eklenti gelişmesinde zamandan tasarruf edin. E-posta veya telefon yoluyla iletişim kurmak yerine, kullanıcılarınızla doğrudan sohber edebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.