cep telefonundan madencilik nasıl yapılır

Cep Telefonundan Kripto Para Madenciliği

Pi , kripto para madenciliğini kolaylaştırıyor

Çığır açan teknoloji, pilinizi boşaltmadan telefonunuzda Pi kripto para kazamanıza olanak tanırsın.

pi coin madenciligi

Dünya giderek dijital hale geldikçe, kripto para birimi paranın evriminde bir sonraki doğal adımdır. Pi, sıradan insanlar için ilk dijital para birimidir ve dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesinde büyük bir adımı temsil eder. Stanford’da Bilgisayar Bilimi profesörü ve aynı zamanda Stellar Development Foundation’da Baş Bilim İnsanı olarak görev yapan David Mazières tarafından tasarlandı. Pi coin’i buradan cep telefonunuza indirip kazanmaya başlayabilirsiniz.

Pi Coin (Pi Network) Sıradan insanlar tarafından güvence altına alınan ve işletilen bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformu oluşturmayı amaçlamaktadır.

Pi Coin (Pi Network) Dünyanın en yaygın kullanılan kripto para birimi olmayı ve dünyanın en kapsayıcı eşler arası pazaryerini oluşturmayı amaçlamaktadır.

Pi coin, son derece kullanıcı dostu olarak kişisel bilgisayarlarda ve cep telefonlarında madenciliği mümkün kılacak bir konsensüs algoritması kullanmaya yönelik ek tasarım gereksinimini getirmiştir.

Peki pilinizi veya verilerinizi tüketmeden nasıl kripto para madenciliği yapabilirsiniz? Bitcoin gibi kripto para birimlerinin çalıştığının kanıtı olarak enerji yakmak yerine, Pi, üyeler birbirlerine güvenilir olarak kefil olduklarında defterini güvence altına alır. Bu, işlemleri kimin gerçekleştirebileceğini belirleyen birbirine bağlı “güvenlik çevreleri” ağı oluşturur. Bu yeni yaklaşım, finansal maliyet, pil tüketimi ve gezegen üzerinde hava kirliği oluşturmadan mevcut sosyal bağlantılarınızı kullanarak telefonunuzda kripto madenciliğine olanak tanır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.