2022-moda-trend-renkleri

Bu Yılın Moda Renkleri

2022’nin Moda Renkleri

2022 yılına damga vuracak trend renkleri sizler için araştırdık ve WGSN tahmin ve analiz şirketinin 2022 moda renklerini sizlere için derledik. Giyim , ev dekorasyonu , reklam , tanıtım , tasarım , makyaj , aksesuar ve daha bir çok alanda 2002 yılında trend olacak renkler ; Orkide Pembesi , Zeytinyağı Yeşili , Tereyağı Sarısı , Mango Sorbe Rengi ve Atlantis Mavisi.

Orkide Pembesi

2022 yılında modayı takip edenler tarafından ön plana çıkaracağı tahmin edilen canlı pembe renginin orkide pembesi varyantı , özellikle mayo ve gece kıyafetlerinde sıkça kullanılması bekleniyor. Aynı zamanda bir çok tasarım çalışmalarında ve iş yerleri ile bir çok evine özen gösteren ve moda renkleri uygulayan çoğu kişinin tercih edeceği renklerden biri olacaktır.

Zeytinyağı Yeşili

Zeytinyağı yeşili 2022’de trend haline gelen yeşilin bir başka varyantı olarak sıkça göreceğimiz renklerden biri. Bu zengin rengin iş dünyası , iç çamaşırı , ayakkabı ve aksesuarlarda kendisini fazlasıyla göstereceğe benziyor.

Tereyağı Sarısı

Sarıya kaçan krem rengi olarak trend olan renklerden biride tereyağı sarısı. Hazır giyim için Sarının farklı versiyonu olarak kullanılması tahmin edilmekte ve iç çamaşırı koleksiyonlarında da tercih edileceği öngörülebilir. Elbette sadece hazır giyim ve iç çamaşırı olarak düşünmeyelim. Yaşam alanlarımızda , aksesuarlarda ve tasarımın ön plana çıktığı bir çok alanda 2022 trend rengi olacaktır.

Mango Sorbet Rengi

Turuncu ve sarıdan oluşan bu zengin rengin deniz ve spor temalı bir çok giyim ve aksesuarda öne çıkması beklenen ve deniz turizmi ile sportif aktivite amaçlı bir çok işletmede ana renk olarak tercih edileceğe benziyor.

Atlantik Mavisi

Mavinin çivit tonu ile engin okyanusların mavisi bir arada 2022’de karışımıza en çok tercih edilen renklerden bir olarak karşımıza çıkıyor. Atlantik mavisi renginin günlük giyim , spor giyimi , ofis tasarımları ve grafik tasarımlarda dikkat çeken güçlü bir renk tercihi olacağını söyleyebiliriz.

.